KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17473212
nr 1747 3212
Walter Karlsson, "Mäster Mikaelsgata, Katarina Kyrka". Signerad. Olja på duk, 68x98 cm, yttermått inklusive ram: 80x110 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:14:08
8/12 12:46:11